Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Meeting Forum in het onderwerp 'Transferium leiden' (ID 46176).
De reply is geschreven door - Kevin - (UserID 14885) op 19-4-2008 14:18.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: lorenzo 666
ja idd, maar beter blijft ook niet iedereen de hele tijd rondjes rijden over de parkeerplaats ofzo, daar word echt iedereen knettergek van en elke keer bijna overal van die bijna-botsingen en dat gaat natuurlijk ook een keer(goed) fout
Ik stond ook alleen maar te kijken of 1 van die sukkels niet tegen me motor aan zou komen.
1 keer dacht ik: oh dit wordt een mooie klapper, toen reed er een scooter op een schakel in. Maar dat ging helaas net aan goed :(.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: lorenzo 666
naja een rondje is niet erg (doe ik ook), maar zoals gister sloeg gewoon nergens op, de helft bleef de hele tijd rondscheuren alsof het 1 of ander circuit was en dan continu slippen enzo waardoor er weer vanallles bijna opknalde enzo
Dat kwam inderdaad omdat 1 van die sukkels opeens volop ging slippen en dat niet duidelijk maakte aan zijn bumperklevers.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Djeep
kansloos...
maargoed dat ik er niet was
Was wel weer tof?
Ik vond het maar gevaarlijk en onverantwoord. Toen ik weer wegging wilde ik ook even rustig een rondje rijden, gelijk van die sjonnies achter me aan
.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: lorenzo 666
jup alleen veel te veel van die scootahs en de meeste nog de echte sjonnies ook
Er waren ook zat sjonnies met schakels die zich niet konden gedragen.
Vroeger werd er nog geleerd dat je van andersmans spullen af moest blijven. Ik kijk 1 tel niet naar me motor + helm en jahoor: loopt iemand anders gelijk met me helm in zijn handen en zit bijna aan me motor. Normen en waarden zijn ver te zoeken hedendaags.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved