Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Meeting Forum in het onderwerp 'Zoetermeer meeting 4 [27 april, zondag]' (ID 48020).
De reply is geschreven door - Kevin - (UserID 14885) op 17-2-2008 17:05.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: bunji
jongetje doe niet zo bijdehand. ik slaag liever voor m'n school dan dat ik naar meetings ga. zoetermeer meetings zijn heilig, uiteraard, maar ga niet zo bijdehand zitten doen. dat jij nou c&m ofzo als profiel hebt en voor niks hoeft te leren, betekent niet dat dat bij mij het geval is.
niks goed voorbereiden. midden in examenweken ga ik niet ook de zondagmiddag en avond 'verspillen' omdat ik de rest van de weekenden ook moet werken. maar nogmaals, ik zie wel
Dit bericht is gewijzigd door bunji op 17-2-2008 om 15:09 uur.
Ik begrijp je wel hoor, was ook gewoon meer zo van: gewoon allemaal komen
. Er zijn altijd wel mensen met een reden om niet te komen, maar dat is persoonlijk en daar kan ik eigenlijk niet over overdelen 
Ik zou ook zeggen studie gaat voor. Ik wens iedereen bij deze alvast suc6 met zijn examens.
@ Jelmer en Tom neem die camera's maar gewoon mee, zien we dan wel wat er van komt, toch?
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved