Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Meeting Forum in het onderwerp 'Holland-Meeting '07' (ID 41614).
De reply is geschreven door honda_freak (UserID 6098) op 10-6-2007 2:54.

mocht je denken, damn, das een lange post, ik ga m niet helemaal lezen.. zou het toch even doen

Kan ook nooit is een avondje weg ofzo.. zal volgende keer een oppas regelen.. mn halve taakbalk was aan het knipperen met melding van mensen over het topic. Leek wel een lijst met meldmodjes.

Beetje gebabbel over de vorige meeting, of de DuinrellMeeting (ook door ons georganiseerd) of weetik t is niet zo'n ramp.. Sterker nog, das leuk, krijg zelf alleen maar meer zin in de volgende dan.

Een kleine afdwaling kan dus wel, met misschien hier en daar een iets grotere afdwaling. Maar wat er vanavond weer allemaal voor onzin is geluld..

Echter het lijkt wel alsof de topics van de HM er toe uitnodigen ofzo, dus nog 1 keer duidelijk:

Er wordt niet meer offtopic gegaan in dit topic, het boeit me geen r**t wie naast/met wie slaapt, daar hebben we allemaal msn voor en als je er graag in het openbaar over wil discussieren hebben we anders nog altijd profielen, spam mekaar daar maar naar de weetikveelwat, ik heb geen zin om constant op zoek te moeten naar nuttige replies en al helemaal geen zin in een afgesloten topic omdat jullie elkaar zo nodig voor van alles uit willen maken en met elkaar in bed willen duiken. Want dan mag ik daarna weer bij de mods gaan smeken om m weer open te gooien. En dat gaat dus gewoon niet gebeuren.

Aan degene die die poll heeft geplaatst, ik kan niet zien wie (veel kunnen het er niet zijn, zijn er maar weinig met de rechten hiertoe), ik kan niet zien wanneer, maar het lokt dit nonsensgedrag nogal uit, dus 1 geen slimme actie en 2 haal m weg.
Gebruik die rechten liever voor iets nuttigs zoals bijvoorbeeld het plaatsen van topic regels boven dit topic met hierheen een korte variant van wat hierboven staat, wil m best voor je typen als dit teveel moeite zou zijn.


Na deze ietwat geirriteerd lijkende mededeling (is t niet, ben gewoon direct):

Ik heb door het gezeik heen iets gelezen over helly die een BBQ had geloof ik?

ff t 1 en ander over de BBQ dus.. dit is heel simpel en makkelijk, we knallen met zn allen naar de niet zo dichtsbijzijnde supermarkt, aka de etenhaaltoerrit, daar zijn vaak ook wegwerpBBQ's te koop in die tijd van het jaar.. BBQvlees.. we gaan lekker met zn allen naar de meetingplek.. en we bakken lekker ons eigen eten klaar..

Je kiest zelf uit wat je lekker vind en als je slim bent dan deel je met mensen een BBQ en een set vlees ofzo.. vergeet eventuele borden en dergelijke niet.. zelf heb ik er vorig jaar geen gebruik van gemaakt.. maar genoeg anderen wel.. regel dat ook onderling dat niet iedereen 20 of meer bordjes koopt


Mocht er nog iets anders nuttigs tussen zitten op 2 waarschuwingen van mods na heb ik dit helaas gemist. Tis al laat en ik vertik het voor de derde keer 3 pagina's vol onzin door te lezen.

Dit bericht is gewijzigd door honda_freak op 10-6-2007 om 2:55 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved