Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp 'Nieuwe gebruikers kunnen zich hier voorstellen' (ID 5585).
De reply is geschreven door pietbom (UserID 13535) op 24-1-2007 21:31.

Ik ben nieuw op deze site.
Ik werd doorgelinked vanaf www.kreidler.nl bij een topic over poorttiming. Ik wilde dus reageren op www.brommerforum.nl/faq/artikel/127
Dat kan pas 10 dagen na registreren
Nu weet ik wel hoe ik me moet gedragen op forums als deze, dus bij deze het verzoek aan een moderator: om mij meteen toegang te verlenen. Dan kan ik tenminste een Excel-bestand posten dat dan via mijn website gedownload kan worden.
Het is een Excel-tooltje om de poort-timing te visualiseren, en je kan er verschillende Setups in opslaan en terug oproepen. Het programmeren in Excel is een uit de hand gelopen hobby van me en ik wil graag reacties uitlokken om het programma te verbeteren. Het zou handig kunnen zijn voor ervaren 2-takt tuners.
De laatste versie is te downloaden via: www.hole10.nl/start/Files/Poort_Timing_Rev4.zip en het maatschema via: http://www.hole10.nl...s/Kreidler_Maten.xls
Graag reacties via inbox message

m.vr.gr.
Piet Bom

Dit bericht is gewijzigd door pietbom op 24-1-2007 om 21:59 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved