Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Gestolen brommer ( aprilia rs50 GP-1 )' (ID 6873).
De reply is geschreven door Erik_N (UserID 892) op 12-1-03?21:41.

Quote:
Originally posted by: Siepie Wokkel

wat een gekanker van die politie man! naaiers, stelletje luilakken :p als je had gzegt dta er een opgevoerde scooter stond hadden ze vast wel gekomen :n

mjah ik vind het maar dom opgelost, je brommer trug, + 50euro voor die 100km, ik had die zwarte echt flink gehoekt (of laten hoeken) man, of hem iig ff flink chanteren en gezegt van paas me maar een paar hondert euro of die andere rs van je! hij had weinig keuz dan, anders had ie straf bij de juten gehad!


Ja, maar komt dan nog vergoeding bij voor die kap.. Want daar licht dus blus(je) vanaf. maartoch, hij heb het gedaan, mag het vergoeden ook..


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved