Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '" kleine vragen " topic - deel 17' (ID 39008).
De reply is geschreven door bunji (UserID 11352) op 28-9-2006 17:07.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Gijs-MB5
Ik ben vanmiddag aangehouden door politie, en moest mee naar een rollerbank. Stonden al meerdere scooters te wachten tot ze erop mochten. De rollerbank klopte voor geen meter, maar was in ons voordeel, dus dat was geen probleem.

Toen was politie-man boete aan het uitschrijven en ik krijg hem mee. Ik kom thuis, kijk erop. Staat er dat ik op de 29e geboren ben. Maar ik ben op de 23e geboren.

Ook stond de brommer niet vast, en het voorwiel gewoon op de grond. Ik vroeg of het niet nodig was om het wiel/brommer vast te zetten. Toen kreeg ik dit als antwoord: Nee, ik zit erop, ik houd de voorrem in. En mijn collega staat ervoor mocht er iets fout gaan.

Iemand een idee of ik op een of andere manier de boete niet hoef te betalen?

Hoor het graag
je kan een bezwaarschrift opsturen, maar of je de boete niet hoeft te betalen is de vraag


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved